АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
5
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАЈНОВИНАЈПОПУЛАРНИВЕСТИСПОРТЗАБАВААВТОМОБИЛИЕРОТИКА1 НА 1
Напад со моторна пила во Градскиот парк во Скопје

Едно навистина интересно видео се појави на ЈуТјуб. Имено, снимано е во Градскиот парк во Скопје, а "жртвите" се случајни минувачи. Видеото содржи екстремни и невообичаени ситуации кои до сега на просторот на Р.М не се направени, велат креаторите на истото. Креаторите на видеото нападнале случајни минувачи со моторна пила, а нивната реакција е навистина природна. Можете да погледнете и самите.

Кога ламата ќе забележи дека носите храна
Кога на инструкторот по пукање "му лизгаат" рацете
Мислеше дека ја црта акцијата на тимот, а си нацрта полов орган
Се израдувале кога дознале дека возот не е откажан, но ентузијазмот набрзо го снемало
Сте виделе ли ваков подвиг: Овој Палестинец лови питон со голи раце
Нешто сосема поинакво: Од Холандија ни доаѓа велосипедот на иднината
Овој автомобил по сообраќајката - заврши на кров!
Овој пензионер има 90 години, а на вратило издржува повеќе од многу тинејџери
Пет кучиња против една кобра - претпоставувате ли како завршува оваа пресметка?
Актерот ги одговара најгугланите прашања за себе на интернет
Што може да направи овој теренец: Да, тоа е Субару
Дали се ова најсреќните полицајци на светот: Избегнаа смрт за влакно!
НАЈНОВИ | НАЈГЛЕДАНИ

Кога ламата ќе забележи дека носите храна
Кога на инструкторот по пукање "му лизгаат" рацете
За нокаутот на Марк Диакис зборува целиот свет
Мислеше дека ја црта акцијата на тимот, а си нацрта полов орган
Валдес изгледа го прими најсмешниот гол оваа сезона
Се израдувале кога дознале дека возот не е откажан, но ентузијазмот набрзо го снемало
Сте виделе ли ваков подвиг: Овој Палестинец лови питон со голи раце
Ја згрози спортската јавност: Нервозна руска ракометарка ѝ згазна на глава на својата противничка

 

 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум