АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
5
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАСЛОВНАФИЛММУЗИКАСЕЛЕБРИТИМК СЦЕНА

СЕЛЕБРИТИ
Таблоид тврди дека поседува секс-снимка од Бритни Спирс: "Се плашиме дека сега повторно ќе доживее нервен слом"
Поп ѕвездата е во паника и тешко се носи со целата ситуација, која настанала поради информацијата за нејзина секс снимка.
 

СЕЛЕБРИТИ
Минале 22 години: Иконата на латино музиката застрелана со пиштол во грб
Селена имала 23 години, а со својата музика го воодушевувала целиот свет. Сепак, среќата и славата не траеле долго.
24.03.2017, 11:46

СЕЛЕБРИТИ
Меган Фокс има прекрасна двојничка која се занимава со истата работа
Клаудија Алјенде го привлекла вниманието на јавноста со својата неверојатна сличност со познатата актерка Меган Фокс.
23.03.2017, 15:55

СЕЛЕБРИТИ
Терминатор повторно го исмејува Доналд Трамп: Еве што му порачува Шварценегер на претседателот на САД
Ново поглавје во војната помеѓу некогашните добри пријатели - претседателот на САД, Доналд Трамп и поранешниот гувернер на Калифорнија и актер, Арнолд Шварценегер
23.03.2017, 15:55

СЕЛЕБРИТИ
Чарли Шин ги разоткрил колегите: Станува збор за Лохан, Лејди Гага, Спирс но и дека неколку ѕвезди се ХИВ позитивни
Актерот Чарли Шин неодамна во едно интервју откри многу интересни и сочни детали за славните личности.
23.03.2017, 13:06

ВО БИКИНИ
Нема комплекси: Мирка Федерер каква што не сме ја виделе досега!
Сопругата на Роџер Федерер најчесто ја гледаме на тениските трибини додека го бодри нејзиниот сопруг, еден од најславните тенисери во светот. Но, вчера во Мајами се случило изненадување. Мирка Федерер била фотографирана во костим за капење.
22.03.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Вистински заводник: Погледнете како изгледа денес синот на Рос од „Пријатели“
Симпатичниот Кол гледачите го запомнија иако се појави само во седум епизоди од популарната серија „Пријатели“. Актерот денес има 24 години и призна дека тогаш бил смртно вљубен во Џенифер Анистон.
22.03.2017, 17:10

САД
"UFC" борецот наречен "Воена машина" претепал порно ѕвезда: Му се заканува доживотен затвор без можност за помилување
Порно-актерот и поранешен UFC борец, познат по прекарот "War Machine", Џон Копенхавер, е осуден за киднапирање, физички напад и сексуално злоставување на својата поранешна девојка Кристи Мак.
22.03.2017, 16:21

БЕЛГРАД
Поради неа жените на своите сопрузи им правеле проблеми: Таа била првата старлета во поранешна Југославија
Денес на Балканот ги имаме Сораја, Станија, Ава...А првата старлета на овие простори била белградската убавица Зорица Гајдаш.
22.03.2017, 14:55

СЕЛЕБРИТИ
Каков цар! Џорџ Клуни ѝ го разубави 87-миот роденден на бабичка во старечки дом
Една 87-годишна бабичка доживеала прекрасно роденденско изненадување кога во посета и' дошол, ни помалку ни повеќе - Џорџ Клуни.
22.03.2017, 12:00

СЕЛЕБРИТИ
Дивата страна на Кејти Пери: „Бакнежот не е единственото нешто кое сум го направила со девојка...“
„Ме учеа дека хомосексуалците одат во пеколот, во тоа верував додека бев тинејџерка. Но, како што станував повозрасна, така станував и пољубопитна и почнав да истражувам“, рекла популарната пејачка.
21.03.2017, 17:10

ОФИЦЕР СО РОЗА
Југословенски секс симбол: Ја снимила првата гола сцена со девојка, а денес поради глумата има здравствени проблеми
Еден од најеротските филмови во српската кинематографија секако е "Офицер со роза", кој и денес се памти поради многу емотивните и сексапилни сцени.
21.03.2017, 15:32

СЕЛЕБРИТИ
Отишол на рутинска проверка, му откриле смртоносна болест: Животната драма на актерот од "Беверли Хилс"
Популарниот Дилан од познатата серија "Беверли Хилс" пред две години отишол на колоноскопија на рутинска проверка, но ...
21.03.2017, 11:51

СЕЛЕБРИТИ
Ким опишала детално како ја мачеле крадците: Ментално се подготвив за силување
"Ме повлече на крајот на креветот и мислев дека тогаш ќе ме силува. Ментално се подготвив за тоа". рекла Ким.
21.03.2017, 11:47

СЕЛЕБРИТИ
Анџелина Џоли се најде во центарот на нов скандал
Еден хуманитарен работник признал дека ги лажирал документите за посвојувањето на Медокс, синот на Анџелина Џоли од Камбоџа.
20.03.2017, 22:00

НЕКОГАШ И СЕГА
Некогаш биле симпатични деца, а потоа пораснаа во светски ѕвезди
Тие заработуваат милиони, за нив знае целиот свет и имаат милиони обожаватели, но некогаш и овие големи ѕвезди биле симпатични деца и бунтовни тинејџери. Еве како изгледале тогаш...
20.03.2017, 17:10

СЕЛЕБРИТИ
Денес лудуваат по него: Ѕвездата од филмот "Џери Мегваер" веќе не е дете, сега е опасен фраер!
Ѕвездата од филмот "Џери Мегваер", актерот Џонатан Липницки имаше среќа да стане популарен филмски актер уште на шест години.
20.03.2017, 15:39

ПРОВОКАТИВНО
Целосно гола: Дали е ова нејзиното најпровокативно издание досега?
Манекенката и актерка, Емили Ратајковски, станала позната благодарение на провокативните фотографии кои редовно ги објавува на социјалните мрежи.
20.03.2017, 14:36

СЕЛЕБРИТИ
Роуан Еткинсон изгубил повеќе од шест милиони долари со разводот, го теши дупло помлада актерка
Роуан Еткинсон неодамна се појави на премиерата на својот нов филм "Top Funny Comedian" кој ќе се прикажува само во Кина, пренесува Daily Mail.
20.03.2017, 10:32

СЕЛЕБРИТИ
Дали е подобра од „оригиналот“? Запознајте ја двојничката на Џенифер Лопез
Убавата Џесика ѝ стана позната на јавноста по наводната афера со легендата на НБА Коби Брајант. После тоа, нејзиниот број на следбеници на социјалните мрежи почнал да расте.
18.03.2017, 17:13

СЕЛЕБРИТИ
Само обично видео од Емили Ратајковски како го шета своето куче по долна облека
Што облекувате кога го носите вашето куче на прошетка рано наутро? Сигурно нешто повеќе од моделот Емили Ратајковски која очигледно нема проблем да го прошета кучето, пркосејќи им на ладните температури на Њујорк, во ништо друго освен долна облека..
18.03.2017, 17:00

ПОДОБАР ЖИВОТ
Се собрале по 30 години: Како изгледа денес семејството Попадиќ од "Подобар живот"
Повторната средба на оригиналната актерска постава од некогаш мегапопуларната серија "Подобар живот", предизвикала лавина спомени и поттикнала многу сеќавања. Актерите се собрале за да позираат за насловната на 600. издание на српското списание "Story".
18.03.2017, 15:12

СЕЛЕБРИТИ
„Момците ме напуштаа бидејќи се плашеа дека ќе станам премногу дебела“
Ешли Грејам се гордее со своите облини поради кои стекна светска слава и стана една од најбараните „плус сајз“ манекенки во светот.
18.03.2017, 13:33

СЕЛЕБРИТИ
Анџелина Џоли ги шокирала Британците: За време на посетата на Архиепископот ги пуштила брадавиците на слобода
Анџелина Џоли и по разводот со Бред Бит ја продолжува својата хуманитарна работа. Во четвртокот таа се сретнала со Архиепископот од Кантербери, но на средбата се појавила без градник па така врз себе го навлекла гневот на многу корисници од социјалните мрежи.
18.03.2017, 11:29

БРИТАНИЈА
Проблеми во рајот: Кејт Мидлтон бесна поради лумпувањето на принцот Вилијам во Швајцарија
Британскиот принц Вилијам претходните денови ги полнел страните на тамошните весници со својот помин во Швајцарија, каде на одмор заминал без сопругата, војвотката Кејт Мидлтон, која според британските медиуми, воопшто не е задоволна од лумпувањето на својот сопруг во локалниот ски-центар, додека таа дома ги чувала децата.
18.03.2017, 11:00

СЕЛЕБРИТИ
Тесно на раб да пукне! Вака сопственичката на најубавата позадина оди на состанок со момчето
Славната латино дива Џенифер Лопез (47) ужива во својата нова љубов со Алекс Родригез. Таа неодамна била видена во Мајами како совршено дотерана заминала на романтична вечера со своето момче.
17.03.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Насмеаната Иванка Трамп ја поминала вечерта во друштво на згодниот канадски премиер
Иванка Трамп повторно е видена како ужива во друштвото на згодниот канадски премиер.
17.03.2017, 17:12

СЕЛЕБРИТИ
Чендлер се степал со премиерот на Канда! Славниот актер открива се' за инцидентот со Џастин Трудо
Гостувајќи во емисијата на Џими Кимел, актерот Метју Пери откри дека во една прилика физички го нападнал сегашниот премиер на Канада, Џастин Трудо.
17.03.2017, 16:55

СЕЛЕБРИТИ
Патрик Стујарт признал: "Болен сум и само марихуаната ми помага"
Сер Патрик Стујарт призна дека секојдневно употребува марихуана за да ги ублажи болките од артритис.
17.03.2017, 13:57

СЕЛЕБРИТИ
Вечера со цигари и афродизијак: Кое е новото младо момче на Адријана Лима?
35-годишната Адријана Лима е фотографирана како разменува нежности со 8 години помладиот бејзбол играч, Мет Харви.
17.03.2017, 13:49

СЕЛЕБРИТИ
Хакерите повторно напаѓаат: Објавени се голи фотки од нови две млади актерки
Иако модерната технологија многу ни го олеснува животот, таа има и свои лоши страни. Една од нив е и фактот дека многу луѓе многу лесно можат да стигнат до работите кои не сакате да ги видат.
16.03.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Трагедија од која пејачот никогаш не закрепнал: „Кога го виде нашиот син, насмевката му се претвори во ужас“
Мајте Гарсија, поранешната сопруга на познатиот музичар Принс, ги објавила своите мемоари во кои открила потресни детали од нивниот заеднички живот кој го одбележала една трагедија.
16.03.2017, 17:10

СЕЛЕБРИТИ
Се појавила без градник, без гаќички...: Дали е ова најлошото појавување на црвените теписи во историјата?
Ријалити ѕвездата се појавила на гламурозната забава во Лос Анџелес во најшокантна комбинација.
16.03.2017, 15:14

АНГЛИЈА
Луда забава: Принцот Вилијам ја спушти раката врз половината на мистериозна секси девојка
Разиграниот принц Вилијам стана вистински хит на интернет.
16.03.2017, 13:03

СЕЛЕБРИТИ
Покажала премногу? Убавата манекенка во ултра провокативно издание
Со провокативниот изглед, атрактивната манекенка ги оставила без здив сите присутни...
15.03.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Зад грбот на Кејт Мидлтон: Британските медиуми го разоткрија принцот – Еве која е русокосата со која се забавувал на скијање
Принцот Вилијам се упатил на скијање со своето машко друштво, а таму уживал во друштвото на убава манекенка.
15.03.2017, 19:33

ЛОНДОН
Анџелина Џоли како професор при посетата во Лондонската школа за економија, им предава на студентите за "Жени, Мир и Безбедност"
Холивудската ѕвезда, активист и хуманитарец Анџелина Џоли, беше пофалена од студентите по нејзиниот прв настап како предавач.
15.03.2017, 11:15

СЕЛЕБРИТИ
Која е Тифани Трамп, ќерката на Доналд Трамп за која малку се знае?
Американскиот претседател Доналд Трамп не е од оние политичари кои се трудат да го сочуваат своето семејство подалеку од будните очи на јавноста. Освен тоа што неговата сопруга го следи на секој јавен настан, што е и очекувано, на првиот човек на Америка неговите деца често „му го чуваат грбот“ пред камерите.
14.03.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Нов скандал: Се продава секс снимка од некогашната тинејџерска ѕвезда
Протекла секс снимка од Миша Бартон, која сега ја продава анонимна личност. Холивудскиот „дилер“ на вакви снимки тврди дека за купувањето на истата се заинтересирани големи имиња како YouPorn.com.
14.03.2017, 17:10

РЕКЛАМА
Атрактивната актерка немилосрдно ја исмеала Иванка Трамп
Актерката Скарлет Јохансон снимила реклама за лажен парфем, во која ја глуми првата американска ќерка.
14.03.2017, 15:49

СЕЛЕБРИТИ
"Погледни се, ми се гадиш": Бибер навредил и расплакал обожавателка, па го "распнале" на социјалните мрежи
Џастин Бибер повторно направил глупост. На турнејата во Австралија тој го посетил Мелбурн. Обожавателките го обиколиле, сакале да се фотографираат со него. Меѓутоа, една девојка доживеала непријатно изненадување од Бибер.
14.03.2017, 11:48

СЕЛЕБРИТИ
Таа блескаше на доделувањето на Оскарите, а само неколку дена подоцна изгледа сосема непрепознатливо
Никол Кидман неодамна присуствувала на доделувањето на „Goldene Kamera” во Хамбург, каде што ги привлекла погледите на присутните со својот необичен изглед.
13.03.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Софи Трудо – Жената на најсексапилниот политичар чиј живот ќе ве воодушеви
Некогашната презентерка на канадската телевизија CTV Television Network, Софи Грегоар Трудо, денес е позната како сопругата на најсексапилниот политичар, канадскиот премиер Џастин Трудо. И додека тој е омилен каде и да се појави поради шармот, непосредноста, неговата борба за бегалците, жените и ЛГБТ популацијата, нејзе не ѝ се простуваат многу работи. Дали е тоа поради успехот или прекрасниот маж, на Софи не ѝ е многу грижа за тоа. Запознајте ја првата дама на Канада.
13.03.2017, 17:12

ИЗРАЕЛ
Пред 20 години сите го пееле нејзиниот хит "Алабина": Денес има 48 години, и изгледа одлично!
Со хитот "Алабина" таа го освоила светот кон крајот на 90-тите години, но и денес останала верна на музиката.
13.03.2017, 11:40

СЕЛЕБРИТИ
Анџелина Џоли направила нешто навистина глупаво обидувајќи се да го спаси бракот со Бред Пит
На интернет се појавија досега невидени фотографии од Анџелина Џоли, направени неколку месеци пред разводот кои би требало да ја зацврстат нејзината врска со Бред Пит.
13.03.2017, 11:30

СЕЛЕБРИТИ
Заљубени во "смртници": Од обична келнерка љубовта ја воведе во високото друштво
Иако не се славни и познати, среќата им се насмевнала и на нив.
11.03.2017, 13:47

СЕЛЕБРИТИ
Сака разголени фотки: Кејт Мос има провокативна полусестра
Лоти Мос брзо напредува во светот на модата како манекенка, а сега ги открила и магиите на социјалните мрежи на кои објавува провокативни фотографии и видеа.
10.03.2017, 19:06

СЕЛЕБРИТИ
Открила зошто аплаудира на тој начин: "Беше многу непријатно"
Никол Кидман конечно ја објаснила причината за нејзината бизарна техника на аплаудирање.
10.03.2017, 13:11

СЕЛЕБРИТИ
На нејзината убавина се воодушевуваа многубројните гледачи: Заносната Руби денес изгледа сосема поразлично
Поминаа 13 години од прикажувањето на популарната серија „Руби“ во која Барбара Мори ја глумеше главната улога. Атрактивната актерка неодамна го прославила својот 39-ти роденден. Таа е подеднакво убава како и порано, но една работа во нејзиниот изглед е сосема поинаква. Зборуваме за нејзината коса.
09.03.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Ѕвездата од „Беверли Хилс“: „Пријател ме силуваше додека спиев, сакав да се самоубијам“
Аналин МекКорд, позната по улогата на Наоми во новата верзија на хит серијата „Беверли Хилс“, наречена „90210“, на Денот на жената проговори за трауматичното искуство кое и` се случило кога имала 18 години.
09.03.2017, 17:10

СЕЛЕБРИТИ
Нова љубов: Погледнете кого љуби Џенифер Лопез
Алекс Родригез, поранешен бејзбол играч, е новото момче на пејачката Џенифер Лопез.
09.03.2017, 15:09

СЕЛЕБРИТИ
Во 90-тите беше вистинска секс – бомба, а еве како изгледа денес
Иако во јавноста секогаш ќе остане најпозната по својата улога во серијата „Чувари на плажата“, Кармен Електра со години не се занимава со глума, а среќата ја побарала во светот на модата. Така, неодамна ја претставила својата линија на долна облека.
08.03.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Батлерот на принцезата Дајана ја открил тајната која ја криел цел живот
Некогашниот батлер на принцезата Дајана, Пол Бурел, повторно е во центарот на вниманието на јавноста откако открил уште една долго чувана тајна. Овој пат станува збор за него.
08.03.2017, 17:10

СЕЛЕБРИТИ
На згодната водителка ѝ пукнале пантолоните - на незгодно место
Британската водителка Лизи Канди обожува да ја покажува својата витка фигура, па редовно своите фанови ги изненадува со фотографии во бикини. Сепак, овој пат, непланирано покажала премногу.
08.03.2017, 10:47

СЕЛЕБРИТИ
Веќе со години „лажно“ се претставува: Откриена е големата тајна на актерката Ема Стоун
Дали знаевте дека славната актерка Ема Стоун воопшто не се вика така?
07.03.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
После два месеци конечно е разрешена причината за смртта на Џорџ Мајкл
После два и пол месеци конечно пристигнале резултатите од причината за смртта на британскиот пејач Џорџ Мајкл.
07.03.2017, 17:10

СЕЛЕБРИТИ
Синот на Бекам наполнил 18 години и неодоливо потсетува на својот славен татко
„Горд сум што помина со мене низ мојата кариера и уште повеќе ме гордее кога ќе видам во каква личност порасна. Среќен роденден“, напишал пензионираниот фудбалер во честитката за неговиот син.
06.03.2017, 17:10

ЛОС АНЏЕЛЕС
Скандал на аеродром: Член на познатиот "бој-бенд" уапсен поради насилство
Членот на "One Direction", Луис Томлинсон, бил уапсен во Лос Анџелес по тепачка во која учествувал заедно со својата девојка.
06.03.2017, 16:16

ПАРИЗ
Се издвојувала од сите останати: Ники Минаж ја покажа цела града за време на Париската модна недела
Таа секогаш сака да ја покажува својата фигура, и тоа на големо задоволство на машката публика.
06.03.2017, 15:00

СЕЛЕБРИТИ
Ја паметите како девојка на познат фудбалер: Денес изгледа уште подобро, а се фотографирала со познатиот пејач
Фани на Инстаграм ја следат 725.000 луѓе, а изгледа прекрасно без разлика дали се појавува во аткраткивно или поодмерено издание.
06.03.2017, 10:35

12345678910 ... Последна
НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Нема комплекси: Мирка Федерер каква што не сме ја виделе досега!
Сопругата на Роџер Федерер најчесто ја гледаме на тениските трибини додека го бодри нејзиниот сопруг...
СЕЛЕБРИТИ
Чарли Шин ги разоткрил колегите: Станува збор за Лохан, Лејди Гага, Спирс но и дека неколку ѕвезди се ХИВ позитивни
СЕЛЕБРИТИ
Меган Фокс има прекрасна двојничка која се занимава со истата работа
СЕЛЕБРИТИ
Терминатор повторно го исмејува Доналд Трамп: Еве што му порачува Шварценегер на претседателот на САД
СЕЛЕБРИТИ
Минале 22 години: Иконата на латино музиката застрелана со пиштол во грб

ВИДЕО ВЕСТИ

Цел свет зборува за еден детал од трејлерот за "Wonder Woman", дали приметувате за што станува збор?
Откако излезе трејлерот за филмот "Wonder Woman", социјалните мрежи се преплавени со коментари за еден дел од телото на хероината..
СЕЛЕБРИТИ
Минале 22 години: Иконата на латино музиката застрелана со пиштол во грб
МК СЦЕНА
Во новата епизода на „Фчерашни новости“ ќе гледате: Хан е упорен да се слушне со Иванов
МК СЦЕНА
Еден на Еден: Оваа сабота вè очекува смеење за сите пари

ФОТО  
Вметнувам Disney ликови во реални ситуации користејќи го мојот iPhone - François Dourlen

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум