АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
5
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
Имале секс на тераса среде бел ден, снимката завршила и на телевизија
22.03.2017 | 17:50
Извор: Точка
Прочитано: 9258 пати
Испрати на пријател
Зголеми го фонтот
Намали го фонтот

Случаен минувач пред една зграда во Саламанка, Шпанија, снимил пар кој имал секс на тераса и снимката ја објавил на интернет.


За брзо време снимката не само што станала вирална, туку била објавена и на националната телевизија, на каналите „Telecinco“ и „Antena 3“, пишува Daily Mail.

Иако парот бил „посрамен“ на телевизија, коментаторите на социјалните мрежи се воодушевени. „Имаат право да уживаат во пролетното сонце“, коментирал еден корисник на ЈуТјуб, но и многу други биле воодушевени од поврзаноста на пролетта и сексот на отворено.

НАЈНОВО ОД ЕРОТИКА  
ЕРОТИКА
Совршената позадина на оваа атрактивна бринета нема да ве остави да заспиете
Таа е една од најсексапилните девојки на социјалните мрежи. А, освен со убавото лице, таа може да се пофали и со совршени облини...
21.03.2017, 18:36


ЕРОТИКА
„Бубалица“ со облини од вашите фантазии...
Таа навистина ќе ве освои со својот секси поглед, но и со атрактивните облини на кои никој не може да остане рамнодушен.
15.03.2017, 20:04


ЕРОТИКА
Ги шокирале водителите: Се запознале, ја соблекле облеката и подоцна имале секс
Австралиската радио емисија сакала да го следи „трендот“ на реални шоуа во кои целосно голи самци бараат партнери. Во студиото поканиле маж и жена кои никогаш дотогаш не се виделе.
10.03.2017, 17:18


ЕРОТИКА
Оваа русокоса секс – бомба е фантазија на секој маж
Кели ги поминува своите денови во фотографирање на своите бујни гради и заводливата позадина...
07.03.2017, 20:17


ЕРОТИКА
Ја пронајдовме жената со најсекси задник на Инстаграм – Уверете се сами
Убавата Лорен Хантер дефинитивно знае како да ги „запали“ социјалните мрежи...
02.03.2017, 17:47

НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Ги шокирале водителите: Се запознале, ја соблекле облеката и подоцна имале секс
Австралиската радио емисија сакала да го следи „трендот“ на реални шоуа во кои целосно голи самци ба...
ЕРОТИКА
Нема да можете да го тргнете погледот од оваа атрактивна Русинка (+18)
ЕРОТИКА
Секс 200 на саат: Воделе љубов на мотор во полна брзина!
ЕРОТИКА
Ја пронајдовме жената со најсекси задник на Инстаграм – Уверете се сами
ЕРОТИКА
Нова доза на целосно голи жени на Инстаграм (+18)

ВИДЕО ВЕСТИ

Имале секс на тераса среде бел ден, снимката завршила и на телевизија
Случаен минувач пред една зграда во Саламанка, Шпанија, снимил пар кој имал секс на тераса и снимката ја објавил на интернет.
ЕРОТИКА
Совршената позадина на оваа атрактивна бринета нема да ве остави да заспиете
ЕРОТИКА
Ги шокирале водителите: Се запознале, ја соблекле облеката и подоцна имале секс
ЕРОТИКА
Секс 200 на саат: Воделе љубов на мотор во полна брзина!

ФОТО  
Кога сме кај лошите девојки ..

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум    
 
Вашето име:
Вашиот email:
Има на пријател:
Email на пријател:
Коментар: